• Slide 1    standaard

Nieuws

 • FRIDAY NIGHT wordt FIGHT NIGHT!

  Even voorstellen… Jimmy Peek!! Geïnspireerd door Billy Wayne Blan...

  Lees meer
 • Gladiator Workout

  Nieuw op het groepslesrooster in Zoetermeer: the Gladiator Workout! Gebaseerd...

  Lees meer
 • Ouder & kind yoga

  Naast de maandelijkse CrossGym for kids, heeft SnowWorld Healthclub Zoetermee...

  Lees meer
Meer nieuws

FRIDAY NIGHT wordt FIGHT NIGHT!

Even voorstellen… Jimmy Peek!! Geïnspireerd door Billy Wayne Blanks (creator of the Tae Bo exercise program) begon Jimmy Peek op 14 jarige leeftijd met het geven van Tae Bo lessen op de karate vereniging van zijn vader. Dit werd zo’n enorme hype, dat Jimmy snel zijn middelbare school afmaakte om vervolgens vol voor het lesgeven te gaan. Sindsdien heeft Jimmy op de grootste conventies gestaan in binnen en buitenland. Door de jaren heen ontwikkelde Jimmy zich als allround instructeur o.a. door bij AALO verschillende opleidingen te volgen. Later ging Jimmy bij AALO als master trainer aan de slag om zo fight opleidingen te ontwikkelen en geven. Tijdens dit alles was Jimmy ook manager op een club. Helaas ging deze op een gegeven moment failliet. Dit gaf Jimmy de kans om vol voor zijn eigen concept UFW te gaan. UFW werd in 2013 opgericht als support systeem voor Tae Bo instructeurs. Met een minimum aantal deelnemers in de eerste paar opleidingen, groeide UFW uit tot een succesvol bedrijf met nu jaarlijks vier druk bezochte opleidingen. Naast actief te zijn in Nederland, is Jimmy met UFW ook actief in België, Duitsland en Marokko.

Wij zijn zeer blij dat Jimmy ons team komt versterken en wensen hem dan ook veel plezier en succes bij SnowWorld Healthclub Zoetermeer!

De lessen van Jimmy zijn op vrijdagavond in Zoetermeer:
19:00 uur – Combat
20:00 uur – UFW Kickboxing

Welkom in het team Jimmy!!

Nieuws

 • FRIDAY NIGHT wordt FIGHT NIGHT!

  Even voorstellen… Jimmy Peek!! Geïnspireerd door Billy Wayne Blan...

  Lees meer
 • Gladiator Workout

  Nieuw op het groepslesrooster in Zoetermeer: the Gladiator Workout! Gebaseerd...

  Lees meer
 • Ouder & kind yoga

  Naast de maandelijkse CrossGym for kids, heeft SnowWorld Healthclub Zoetermee...

  Lees meer
Meer nieuws
 • Start nu en betaal pas vanaf 1 maart

  Start nu en sport tot 1 maart gratis!

  Ook zin om te sporten? Start nu bij SnowWorld Healthclub en sport tot 1 maart gratis!

  Lees meer
 • 90 days of dedication

  90 Days of Dedication

  Wordt nu fitter, sterker en slanker. Alleen bij SnowWorld Healthclub Zoetermeer!

  Lees meer
 • Leefstijl Switch

  Leefstijl Switch

  Werk aan een nieuwe gezonde leefstijl. Alleen bij SnowWorld Healthclub Landgraaf!

  Lees meer